zobacz

jak się u nas wyśpisz

apartament róża

 
Komfortowy wypoczynek
latem i zimą

Róża – to dwupokojowy apartament sześcioosobowy, położony na parterze. W jednym pokoju znajduje się łóżko małżeńskie, telewizor oraz wygodna łazienka, w drugim z kolei cztery pojedyncze łóżka. Pokoje dzięki wewnętrznym drzwiom, stanowią oddzielne pomieszczenia.

pokój dwuosobowy melisa

 
Komfortowy wypoczynek
latem i zimą

Melisa to nasz dwuosobowy, przytulny pokój na parterze z łazienką, łóżkiem małżeńskim oraz telewizorem, gdzie będą mogli Państwo odpocząć od zgiełku miast i zrelaksować się po całym dniu spędzonym na aktywnym poznawaniu uroków Wisły i odkrywaniu ciekawych miejsc naszego regionu.

apartament mięta

 
Komfortowy wypoczynek
latem i zimą

Mięta to apartament położony na pierwszym piętrze. Tworzą go dwie sypialnie oraz funkcjonalnie urządzona łazienka. W jednym pokoju znajdują się trzy pojedyncze łóżka i toaletka, drugi pokój jest natomiast wyposażony w łóżko małżeńskie oraz telewizor. Z okien pokoi można podziwiać piękną panoramę na góry, z kolei przez świetlik w dachu nocą można oglądać gwiazdy.

pokój dwuosobowy bratek

 
Komfortowy wypoczynek
latem i zimą

Bratek to przytulnie urządzony pokój dwuosobowy na parterze z łóżkiem małżeńskim, prywatną łazienką oraz tv-sat z szerokim wyborem kanałów. To tutaj, z dala od zgiełku dnia codziennego mogą Państwo odpocząć i przyjemnie spędzić czas wśród otaczającej nas wokół zieleni.

Podoba Ci się nasz Ziołowy Dworek?

Kliknij na poniższy przycisk aby zarezerwować pobyt

KONTAKT

Ul. Głębce 14a
43-460 Wisła
NIP: 6462123763
Konto: 29 1140 2004 0000 3702 7903 6876 (mBank) 

Uwaga! Ziołowy Dworek jest otwarty sezonowo:
20.6. - 31.8. oraz  1. 12. - 28.2  

Newsletter